Op. Dr. Murat Erdemir

Günümüzde her yedi çiftten birinin çocuk sahibi olamama şikayeti ile karşılaştığı ve ülkemizde her geçen gün sayısı artan Tüp Bebek Merkezlerini göz önünde bulundurduğumuzda iyi bir Tüp Bebek Merkezi seçmek gerçekten zor bir durum almaya başlamıştır. Peki iyi bir tüp bebek merkezinde hangi özellikler olması gerekir.

 • Üremeye Yardımcı Teknikler Sertifikası
 • Kadın Hastalık ve Doğum Uzmanının varlığı ve başarısı
 • Tam Donanımlı Embriyoloji Laboratuvarı
 • Embriyolog bulunması ve tecrübesi
 • Steril bir ortam
 • Profesyonel bir kadro

Saydığımız tüm bu özelliklere sahip ve gelişen teknolojiye ve yeni tedavi yöntemlerini sürekli takip eden merkezimiz, profesyonel kadrosu ve Türkiye standartlarının üstündeki Embriyoloji labaratuvarı ile Bursa’nın merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir sene korunma olmaksızın ilişkiniz olmasına rağmen gebe kalamıyorsanız mutlaka yukarıda saydımız özelliklere sahip bir tüp bebek merkezi ile iletişim kurarak bir uzmandan randevu almalısınız. Eğer tercihiniz Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi’nden yana olursa Op. Dr. Murat Erdemir ve ekibim olarak daima yanınızda ve yakınınızdayız.

Op. Dr. Murat Erdemir, Bursa Tüp Bebek Uygulamaları hakkındaki bilgi ve deneyimlerini 2006 yılından bu yana Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi altında uygulamaktadır.

Bundan 21 yıl önce Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL tarafından kurulan Türkiye’nin ilk Tüp Bebek Merkezi olan Jinemed, kurulduğu ilk günden bugüne teknolojik ve deneyim açısından büyük gelişmeler kaydetmiştir. ICSI (yumurtanın içine sperm içine konulması) işlemi yine ilklerin merkezi JİNEMED’de gerçekleştirilmiştir.

Çıkmış olduğu bu yolda ilkelerinden taviz vermeden ilerlemeye devam eden JİNEMED, 2006 yılında Op. Dr. Murat ERDEMİR liderliğinde Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi‘ni açmıştır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu Embriyolog Feyhan ELİBOL’un ekibimize katılmasıyla Embriyoloji Labaratuvarımızı da aktif hale getirerek başarılarımızı bir üst noktaya taşımız olduk.

Yaptığımız tedavi süreci hassas bir konu olduğu için, hastalarımız tarafından ulaşılabilir olmak bizim en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Bu yüzden Bursa Tüp Bebek Merkezimizde tedavi gören hastalarımız, gebelik öncesi veya gebelik esnasında alanlarında uzmanlaşmış IVF hemşerilerimize ve Op. Dr. Murat ERDEMİR’e 24 saat ulaşabilmektedirler. Hem medikal hem de idari kadromuz, tüm tedavi sürecinde ve gebelik sürecinde tedavinin yükünü ve stresini sizlere yaşatmamak için gereken tüm çabayı sarfetmektedirler.

Having Personal Questions? You can talk to a doctor

Talk To Us

Neden Op. Dr. Murat ERDEMİR’i Seçmelisiniz?

Çünkü Op. Dr. Murat ERDEMİR, 15 yıldan fazla mesleki deneyimi ile bugüne kadar 4000 den fazla anne ve babanın dünyadaki en büyük mutluluğu yaşamasına vesile olmuştur. Çünkü hastlarının sağlıklarına kavuşması, bebeklerini kucaklarına alabilmeleri için onlara sadece doğru yolu göstermektedir. Bu yüzdendir ki Op. Dr. Murat ERDEMİR her hastasına tüp bebek tedavisi uygulamamakta ve kısmi ilaç tedavileri ile eşlerin doğal yöntemlerle çocuklarına kavuşabilmelerini de sağlamaktadır.

 • Aenean posuere sem imperdiet
 • Sed semper lorem sit amet ultrices mollis.
 • Vivamus vehicula diam ut velit lacinia
 • Curabitur porta nibh id velit feugiat
 • Proin condimentum nibh ut orci rutrum convallis.
 • Pellentesque sed mi in ipsum tempus pharetra
 • Aenean posuere sem imperdiet, viverra quam
img
15

Yıllık Deneyim

img
75

Günlük Muayene

img
25

Aylık Doğum

img
4000

Mutlu Anne