Hakkımızda

Bursa Tüp Bebek Merkezi Hakkında

bursa tüp bebek merkeziÇocuk sahibi olmak isteyenler Op. Dr. Murat Erdemir, ile iletişime geçerek hayallerine kavuşabilmektedirler. Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezinde 2006 senesinde ilk olarak hasta kabul eden ve deneyimleri ile hastaları ile paylaşan uzman yıllardır birçok hastaya umut olmuştur.

Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL tarafından 21 sene önce hizmete giren Jinemed aynı zamanda ilk Tüp Bebek Merkezi olma özelliği de taşımaktadır. Jinemed kurulduğu günden beri teknolojiyi yakından takip etmekte ve bu alanda önemli gelişmeler ile dikkat çekmiştir. Kadından alınan yumurtanın içine erkekten alınan spermin konulması işlemi ilk defa JİNEMED’de olmuştur.

Anne ve baba olmak ve evlerinde bir neşe ve sevgilerinin bir meyvesi olsun isteyenler ve normal yollar ile bebek sahibi olamayanlar için kurulmuş olan kuruluşlar bulunmaktadır. Bu kuruluşlarda genel hatları ile kadın doğum uzmanları ve jinekolog uzmanlarından oluşur. Genel hatları ile bu kuruluşlarda hizmet verilirken her detay tek tek incelenir. Çünkü yaptıkları iş çok büyük ciddiyet gerektirir ve asla hata kabul etmez. Bu sebep ile bu kurumların çoğu çok titiz çalışmaktadır.

Tüp Bebek Hastaneleri

Genellikle kadın doğum ve jinekolog iş birliği ile çalışan bu hastanelerde tüp bebek tedavisi için gerekli olunan tüm donanım ve gereçler bulunmaktadır. Tüp bebek için en kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan kurumların geneli alanında en uzman doktor bulundurur. Ayrıca tedavi konusunda en az negatif sonuç alan doktorlarda yine bu kurumlarda çalışmaktadır. Bunları dışında uzmanın sizinle diyalogu çok önemlidir. Eğer uzman sizinle düzgün bir dil ile irtibat kuramıyorsa bu hastayı gerecek ve belki tedavi süresini olumsuz yönde etkileyecektir. Bunların yanı sıra tüp bebek tedavi sonrası gebelik süresi boyunca da hasta doktor ilişkisi önemlidir. Bu sebep ile uzmanın sürekli hastasına önem vermesi ve ilgilenmesi gerekiyor.

Tüp Bebek Tedavi Süresi

Tedavi süresi hastanın şikayetlerinden kaynaklı olarak uzman yardımına başvurması ile başlar. Bu süreçten sonrası uzmanın tanı koyması için hastadan örnekler alması ve tetkikler yapması ile devam eder. Ardından tanı konan hasta için tedavi süresi başlar ve tüp bebek için uygun zaman belirlenerek tüp bebek transferi işlemi gerçekleştirilir. Bu süreçte hasta doktor sürekli irtibat halinde olur ve şikayet veya belirtiler uzman tarafından kontrollü olarak giderilmeye çalışılır. Tüp bebek transferi işlemi gerçekleştikten sonra hasta dinlenmeli ve kesinlikle stresten uzak durmalıdır.

Önemli başarılara imza atan JİNEMED Bursa Tüp Bebek Merkezi, 2006 yılından bugüne birçok başarılı tüp bebek uygulaması ile çocuk sahibi olamayan aileleri umut olmuştur.

Bu tedavinin yanı sıra, tüp bebek tedavisi veren doktora başvurduğunuzda Op. Dr. Murat Erdemir gibi 24 saat hizmet vererek size umut olmasına ve moral vermesine dikkat edin. Bunların yanı sıra gideceğiniz uzmanında kurumunda köklü bir kurum olmasına ve en kaliteli hizmeti vermesine dikkat edin. Bu sizin ve tedavi süreniz için etkili olacaktır.

Kaydet

Kaydet

2-1

Türkiye'nin İlk Tüp Bebek Merkezi

Bundan 21 yıl önce Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL, Türkiye’nin ilk tüp bebek merkezi Jinemed’i kurdu. Bizler de Bursa’mıza en son teknolojiye adepte olmuş, sürekli kendini geliştiren Jinem Bursa Tüp Bebek Merkezini kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi

2006 yılından günümüze kadar Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi’nin direktörülüğünü yapan Op. Dr. Murat ERDEMİR ile 4000 nin üzerine mutlu aile bebeklerinin gülümsemesiyle her güne daha mutlu uyanıyor…

7/24 Ulaşabilirlik

Verdiğimiz hizmetin ne kadar profesyonellik gerektirdiğini ve bunun yanında insanların hayatları için ne kadar değerliği olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden soru ve sorunlarınız için bize 7/24 ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır.

Kadın Hastalıkları

Sadece tüp bebek tedavisi değil, bunun yanında; Kısırlık Tedavisi, Riskli Gebelik Takipleri, Mikrocerrahi, Vajinismus ve Menopoz tedavi ve süreçlerinizde de deneyimli ve profesyonel kadromuzla her zaman yanınızda ve destekçiniz.

15

Yıllık Mesleki Deneyim

75

Günlük Hasta

32

Aylık Doğum

4500

Mutlu Aile

Siz de mutlu ailerlerimizin arasına katılmak için randevu alabilirsiniz

Randevu Al

Tüp bebek nedir? Ne zaman tüm bebek tedavisine geçilmelidir? Tüm bu konular hakkında detaylı bilgi için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Devamı

Tüp Bebek Nedir ?

Kadının yaşının tüp bebek tedavisindeki faktörü nedir? Kaç yaşına kadar tüp bebek tedavisi uygulanabilir? Devamı

Kadının Yaşı ve Tüp Bebek

Klasik tüp bebek tedavisinde hangi aşamalar uygulanmaktadır? IVF yöntemi hangi durumlarda tercih edilmelidir. Devamı

Klasik Tüp Bebek (IVF) Nedir?

Bursa’da tüp bebek fiyatları ne kadar? Bursa Tüp Bebek Merkezlerindeki hizmetlerde devlet desteği uygulanmakta mıdır? Devamı

Bursa Tüp Bebek Fiyatları 2017

Tüp Bebek Tedavisinden sonra dikkat etmeniz gereken konular nelerdir? Tüp Bebek Tedavisinden sonra hangi besinleri yememlisiniz? Devamı

Tüp Bebek Tedavisinden Sonra...

Tedaviniz sırasında hangi durumlarda aşılama yöntemini hangi durumlarda tüp bebek tedavisini tercih etmelisiniz? Devamı

Aşılama Ya Da Tüp Bebek Tedavisi